Bonoky

Jak se zbavit natrvalo nebo alespoň na dýl ochlupení?

HOLENI ,,,TRAPENI
nechci se porat casto či dene holit ,,

,myslim to vazne

jinak uz nechi se holit kazdy druhy den ale chci holit po dlouhy bode na tydnen Oúsměv …

a co hodne dlouho. vydrzii treba 1 tydnen neholit ???

cim se dobre wšude oholit ???

holici strojek damsky ten hodne boli epilátorem a depilátorem i ten vosk ,,,pasky i ten vosk ,,,pasky .,…

ale ja to nechci aby to bolelo … taky uz se neholim s epilátorem a depilátorem ,,protoze tu bodlest nevydrzim utrápenost utrápenost

holky cim dobre oholite ??

,Ziletky jsou hodne kratkodobe a ziletka mi nepomuze anni pena

a vzdycky se pri holení porezam ať jsem sebevsc opatrna…

zakrok laserem je hodne drahej ,,,ja na laser nemam penize protoze jeste chodim do skoli…

.jsem .zavodni cyklistka.iplavkyne .

.tak se musím holit. kazdni den … neb každý chlup,který trčí..mě zpomaluje zamračení zamračení

Doplňuji:
nechci se porat casto či dene holit ,,

,myslim to vazne

jinak uz nechi se holit kazdy druhy den ale chci holit po dlouhy bode na tydnen Oúsměv …

a co hodne dlouho. vydrzii treba 1 tydnen neholit ???

cim se dobre wšude oholit ???

holici strojek damsky ten hodne boli epilátorem a depilátorem i ten vosk ,,,pasky i ten vosk ,,,pasky .,…

ale ja to nechci aby to bolelo … taky uz se neholim s epilátorem a depilátorem ,,protoze tu bodlest nevydrzim utrápenost utrápenost

holky cim dobre oholite ??

,Ziletky jsou hodne kratkodobe a ziletka mi nepomuze anni pena

a vzdycky se pri holení porezam ať jsem sebevsc opatrna…

zakrok laserem je hodne drahej ,,,ja na laser nemam penize protoze jeste chodim do skoli…

.jsem .zavodni cyklistka.iplavkyne .

.tak se musím holit. kazdni den … neb každý chlup,který trčí..mě zpomaluje

mě to nebavi uz casto se holit nebavi dene ci denne

Nejlepší odpověď
arygnoc

tak se skus neholiti nedepilovati usmev usmev nepaskovati nevoskovati rehot nedepilovati epilovati, nebude to boleti

ochulupeni je totiz normalni palec nahoru priroda prece neni blba na rozdil od lidi zarovka a vykricnik a vykricnik a vykricnik

:-Q

Další odpovědi
zzzzz

Jediné co je napořád je laserová depilace, je to sice docela drahé, ale vyplatí se to. Už nikdy žádné holení, nikdy žádné chloupky:-)))
Nefunguje to na poprvé, proces je potřeba opakovat, ne v letních měsících, když s tím začneš na podzim, tak do příštího léta budeš o pár tisíc lehčí, ale bez chloupků:-)))

Funna

dle nádherného slovesného dílka, co nám tu závodní plavkyně a cyklistka předvedla, to vypadá, že někde spadla s kola na hlavu, nebo před blokem zapomněla udělat obrátku…
zajímavé…např.vydry plavou dobře a rychle a nevypadají, že by se holily .-)) …takže s tím – každý chlup – jsi to hodně (pokud jsi vůbec žena) přehnala…tohle
platí jen při závodech a ty snad každý den nejsou…
myslím, že by sis pro své „výlevy“ měl(a) vybrat nějaký jiný server…zvláštní, kolik lidí seriozně odpovědělo na takovou slátaninu…

zamračení zamračení

Karelcz

Speciální Laser to řeší:
http://www.pra­ha.cz/zajimavos­ti/prazane-se-chteji-zbavit-ochlupeni-natrvalo-potvrzuji-dermatologove

I když jestli i nějak zasahuje do toho jak se člověk potí to netuším. Pročti se případná rizika.
Doplňuji:
Jestli na to nemáš peníze tak pak jedině depilace (je hodně způsobů a některé ani údajně nebolí). Protože to dané chloupky vytrhne i s kořínkem a to trvá pak dále, než narostou.

Holení je na nic. Ihned vidíš černé tečky, protože kořínky zůstaly. (jestliže tedy, řešíš aby nebylo nic vidět…)

da ny

Finančně přijatelná je depilace voskem, časem si každá zvykla a vydrží 14 dní
(1 – 3 týdny). Po depilaci je vhodné pokožku ošetřit krémem po depilaci nebo dětským modrým olejíčkem. Před depilací se musí hloupky nechat poporůst, aby se chytly na papír.
Vosk NENÍ vhodný do podpaží a třísel, tam je vhodnější holení žiletkami – pánským holícím strojkem a žiletkou. Dámské jsou brzy tupá šidítka.
Bude lepší, když si vše pořídíte domů. Docházení do kosmetického studia se prodraží.
http://wzsystem­.cz/program-depilace/
Pokud u holení nebudete otrávená jak šváb a naštvaná na celý svět, třeba se ani neříznete :)
Další možností je chodit přírodně, vykašlat se na závodní sporty a dělat je rekreačně. Stejně na to jednou dojde… Pak nebude vadit, že jste pomalejší.
Pravda, např. v USA si v bazénu nezaplavete, chlupatou Vás tam nepustí :(
Oholíte se, až budete chtít a zaplavat si v našich bazénech můžete i v"kamaších":).

Psychotic

da ny: To mě zajímá, proč by mě v USA nepustili chlupatého do bazénu? Co to je za nesmysl?