bolak

Hokej – trest pro opakovaně faulujícího hráče

Hráč fauluje soupeře, rozhodčí ponechá výhodu (soupeřův golman odjíždí na střídačku), následně ten samý hráč fauluje podruhé, co se stane potom? Odpíská to rozhodčí ihned i když na puku bude tým který má ponechanou výhodu? A jaký bude trest, načítaj se mu ty minuty (dostane 2+2) a nebo dostane jen dvě minuty a druhej trest za něj odsedí někdo jinej, jako je to při faulu brankáře a bude se teda hrát 5 na 3?

A nebo se po druhém faulu stejného hráče přerušení hry neodpíská, bude stále ponechána výhoda a počká se až se puku dotkne někdo z týmu faulujícího hráče, čili je možnost že 2× faulující hráč bude kosit soupeře dál a vykoleduje si další tresty? To by pak ale teoreticky mohl dostat klidně i trest 2+2+2+2+2+2+2+2… :) Tak jak to je?

Odpovědi
Reuef

jeste jsem nevidel zapas kde by jeden hrac udelal 3 fauly a vsechny mu byly zapiskany kdyz udela 1 hrac 2 fauly tak se hra prerusi az se dotkne puku hrac vylucovaneho tymu (jako normalne) a ten hrac dostane 2+2 minuty – vcera se nam to myslim stalo proti Lotysum