zjentek

Hodil by se někomu funkční systém Windows XP Professional SP 3?

Může se někomu hodit? Nebo to mám hodit do kopru přímo tak, i se strojem?

Odpovědi
Hufnágl

Založ si muzeum OS.

cochee

By mě zajímalo, jak jako bys chtěl ten funkční systém převést na jiný počítač. Pokud nebudou tvůj a cílový PC víceméně hardwarově totožné, tak ta instalace v cílovém PC rozhodně moc funkční nebude, dokonce se nemusí podařit ani ten PC nabootovat. Věc není rozhodně tak jednoduchá, jakože odpojíš harddisk s widlema a zapojíš ho v jiném PC.