Hodí se vinylová krytina do obýváku?

Naše vnoučátka sem tam něco utrousí, pobryndají, nadrobí a koberec tím trpí. Je vhodná zmíněná krytina ?

Nejlepší odpověď
anonym

Hladká, omyvatelná, poměrně odolná – pro vnoučecí řádění akorát…
😉
Pokud ti neva umělá hmota na podlaze.

Další odpovědi
mosoj

Když se ti tam bude líbit , proč ne , ale stojí skoro stejně jako dřevěná.
Doplňuji:
Je to normální vinilové lino, ale protože je to ve formě desek je usnadněna pokládka.

Drap

Proč ne. Je to lepší varianta klasického lina.

zzzzz

Známá ji má v kuchyni, je to docela studené, ale má jen klasický radiátor, ne podlahové topení.

zzzzz

údržba je jednoduchá, vytírá to stejně jako se vytírá lino.

anonym

Mosoji, jde mi o údržbu!

mosoj

No tak lino se uklízí dobře. Zase je náchylné na poškození, ale to téměř vše. Jinak dezény jsou ke koupi pěkné.
Laminát se uklízí také dobře.