with.love

hodí se k čokoládovému dortu ještě marmeláda?

je to čokoládový dort se šlehačkovým krémem a čokoládovou polevou. mám korpusy potřít ještě marmeládou? máte někdo zkušenosti s tímto http://recepty­.vareni.cz/da­blikuv-cokoladovy-dort/ nebo podobným čokoládovým dortem?

Nejlepší odpověď
hanulka11

pikantní marmeládou nic nezkazíš

Další odpovědi
iceT

Klidně bych i marmeládu dala,nějakou kyselejší,když jsem viděla kolik cukru je v receptu.Ale pokud tam není,tak zkus udělat dnes bez marmelády a příště s marmeládou.sa­kra,mám chuť na něco podobného…

Katy81

iste, tak ako píše hanulka, marmeládou v torte rozhodne nič neskazíš, mala by byť kyslejšia resp. pikantnejšia, nám sa osvedčila ríbezľová domáca, tá je kyslá, že až 😁

saaaakra, ja neviem piecť a vlastne teraz ani nemôžem, nepošleš mi kúsok? 😁

badisko

no ja napriklad ..davam marmeladu i do pernikoveho testa .(jahodovou )…trochu to dosladi a je pak pernik chutnejsi…a jak pisou holky nic tim nezkazis..

Damiana

Jasně, že ano. Jeden z nejproslulejších – Sacherův dort – kde by byl bez meruňkové marmelády!
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sacher%C5­%AFv_dort
Takže klidně do toho. Osobně bych sice dala přednost červenému nebo černému rybízu, možná i pomerančovému džemu (citrusy si s čokoládou báječně „rozumí“), ale je to na tobě.

elektrikář

Katy jsou kurzy vaření vše se naučíš .Poraď se z maminkou. Jak říkával můj táta nejhorší je těch prvních 20 let. Pak si tvoje polovička na tvé vaření zvykne. Nebo umře.
K čokoládovému dortu a šlehačce se hodí pikantní marmeláda
.

Urry

Ja bych tam tu marmeládu klidně i přidal