Avatar uživatele
with.love

hodí se k čokoládovému dortu ještě marmeláda?

je to čokoládový dort se šlehačkovým krémem a čokoládovou polevou. mám korpusy potřít ještě marmeládou? máte někdo zkušenosti s tímto http://recepty­.vareni.cz/da­blikuv-cokoladovy-dort/ nebo podobným čokoládovým dortem?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? manon, iceT, johana 56, hanulka11, briketka10 před 4078 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

pikantní marmeládou nic nezkazíš

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Klidně bych i marmeládu dala,nějakou kyselejší,když jsem viděla kolik cukru je v receptu.Ale pokud tam není,tak zkus udělat dnes bez marmelády a příště s marmeládou.sa­kra,mám chuť na něco podobného…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Katy81

iste, tak ako píše hanulka, marmeládou v torte rozhodne nič neskazíš, mala by byť kyslejšia resp. pikantnejšia, nám sa osvedčila ríbezľová domáca, tá je kyslá, že až 😁

saaaakra, ja neviem piecť a vlastne teraz ani nemôžem, nepošleš mi kúsok? 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

no ja napriklad ..davam marmeladu i do pernikoveho testa .(jahodovou )…trochu to dosladi a je pak pernik chutnejsi…a jak pisou holky nic tim nezkazis..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Jasně, že ano. Jeden z nejproslulejších – Sacherův dort – kde by byl bez meruňkové marmelády!
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sacher%C5­%AFv_dort
Takže klidně do toho. Osobně bych sice dala přednost červenému nebo černému rybízu, možná i pomerančovému džemu (citrusy si s čokoládou báječně „rozumí“), ale je to na tobě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Katy jsou kurzy vaření vše se naučíš .Poraď se z maminkou. Jak říkával můj táta nejhorší je těch prvních 20 let. Pak si tvoje polovička na tvé vaření zvykne. Nebo umře.
K čokoládovému dortu a šlehačce se hodí pikantní marmeláda
.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Urry

Ja bych tam tu marmeládu klidně i přidal

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek