Avatar uživatele
with.love

jaký krém k marcipánu?

chystám se dělat takové malé dortíky potažené marcipánem. Těsto bude kakaové. Chtěla bych tam dát mezi vrstvy marmeládu (jahodovou) a místo krému pařížskou šlehačku. Myslíte, že to bude dobré? nebo jaký krém by jste tam dali vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, Sůwa před 4085 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Vypadá to dobře.:-) Pokud ti ale přijde „Paříž“ trochu fádní, zkus kávový krém – takový latté by se k jahodám a kakau hodil. Nebo karamelový.
Latté
Ve smetaně rozmícháš instantní kávu a cukr, přidáš smetanový pudink a uvaříš. Vychladlý našleháš s máslem a cukrem.
Karamelový (hodně rychlý)
Zkaramelizované Salko našleháš s máslem.

Jahodová marmeláda mě osobně přijde dost nevýrazná, já radši používám rybízovou nebo malinovou. K nim se báječně hodí krém pistáciový nebo z bílé čokolády.
Pistáciový
Uvaříš pistáciový pudink s cukrem, ve smetaně, vychladlý postupně našleháš s máslem a cukrem (podle chuti).
Bílá čokoláda
Rozpustíš bílou čokoládu a vmícháš do mascarpone. To vše opatrně promícháš s našlehanou smetanou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
manon

K tomu lze prakticky jakýkoliv. Kromě toho, co napsala Damiana i oříškový, čokoládový, žloutkový, kávový z normálního kafe i vanilkový. A kdyby byl anansový, taky se to nepopere. Dobré to bude určitě, tak ať se zadaří :) Jahodovou marmeládu bych taky nahradila nějakou pikantnější, ale je to na chuti každého…
Doplňuji:
Dělala jsem variantu mandlové těsto, čokoládový krém, potaženo marcipánem. Ze všech stran byla jen chvála :)

Upravil/a: manon

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elektrikář

Moje mami vařívala žloudkový krém. 2 žloudky s trochou mléka svařila ve vodní lázni z trochou mléka. Dálším mléce svařila 2 lžíce hladké mouky do kaše se zašlehaly žloudky vanilka nebo vanilkový cukr a po vychladnutí se přidala zmněklá kostka másla. podle potřeby dosladila cukrem.Někdy do něj přidala slazeké kondenzované mléko a trochu rumu.Prošlehalo a nechalo ztuhnout. Dávala to na piškotové řezy a prostřed namázané rybízovou zavařeninou Na povrch se nastříkala ozdobná mřížka cukrářskou trubičkou a ozdobilo kapkou zavařeniny.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek