janinka-k

Hledám telefon s QWERTY klávesnicí a možností instalace Viber nebo Skype. Existuje?

Nejlepší odpověď
Bedy

Doporučím něco od Blackberry, například Blackberry 9320, hlavně z důvodu kvality jak samotného telefonu, tak i operačního systému. Android bohužel nemohu považovat za kvalitní operační systém.

Eventuálně bych se podíval po nějaké Nokii se Symbianem Anna či novějším Belle, jako je například Nokia E7. Skype pro Symbian Anna/Belle existuje a funguje.

Další odpovědi

Telefony od Blackberry.

Retko

Tady mas neco s androidem..
http://www.al­za.cz/sony-ericsson-xperia-pro-mk16i-black-d473237.htm

Je rozeviraci…

janinka-k

Takže na Nokia Asha 201 nebo Nokia Asha 302 tyto aplikace asi nedostanu, že?