Annabelle

Znáte osobnost, která Studovala na cambridge/oxford, vytvořila si svou vlastní firmu, velmi chytrou a slavnou?

Děkuji
Doplňuji:
Teda, mám projekt ve kterém musím informovat diváky o osobnosti, která mě inspiruje, a chtěla bych dosáhnout něčeho podobného jako ona.
Tak hledám někoho kdo by odpovídal těmto kritériím:
Chytrý, vystudoval vysokou školu jinde než tam kde se narodil, založil si svou vlastní úspěšnou firmu…
Prosím pomozte.
Děkuji

Nejlepší odpověď
Lamalam

Podívej na stránky těch univerzit. Mají tam seznamy významných absolventů. Prolustruj si ty lidi a zjisti si sama, co dokázali. Určitě někoho vhodného najdeš.

Další odpovědi
setapouch

Neznam velmi chytrou firmu.