Peg

Jak se jmenuje starší online hra, kde se hledaly skryté předměty a stavělo se?

Zdravím, hledám hru, starší na PC, dala se hrát online, hledaly se tam skryté předměty a pak se stavělo třeba pekařství, truhlářství, květinářství, vyráběly se i různé výrobky v daných budovách, rozšiřovala se mapa, byla tam velká vila (jako výchozí bod, kde se daly odemknout další budovy atd… Hra byla super, ale nemůžu ji už najít. Díky za rady

Odpovědi
VaclavZeman

Ja online hram vubec nerozumim. Ani te Vasi, nezlobte se. Dekuju.

trevisanilel

Ja online hram vubec nerozumim.

cochee

VaclavZeman když k tomu nemáš co říci, tak proč odpovídáš?

Maxfax

Před kolika lety?

Peg

Tak tři nebo čtyři to bude určitě. A myslím, že byla v CZ a tuším, že se nemusela stahovat (něco jako Big Farm atd…)