Simsa

Hledám 2 zařízení (2 čudlíky), které budou fungovat stylem, „když někdo zmáčkne jeden čudlík, rozsvítí se ten druhý“?

Má někdo typ na 2 zařízení (2 čudlíky), které budou fungovat následujícím stylem.: Když někdo zmáčkne jeden čudlík, rozsvítí se ten druhý, a popřípadě naopak?

Nejlepší odpověď
Arne1

Koupit dva podsvětlené vypínače, beterii a žárovečky. Zapojit – to by měl zvládnout deváťák.

Další odpovědi
Edison

Se maj jako navzájem překlápět? Nějaká kombinace relátek?

mzm

A čudlík zůstane zmáčknutý a druhým zmáčknutím se zase vypne nebo jen jako zvonek? A svítítko bude svítit když už „zvonek“ není zmáčknutý? A kdy světýlko zhasne?

Dvě svítilny s drátkem prodlouženým úchytem žárovky/LED případně toho vypínače?

Edison

Zadání je velmi nedbalé a nejde vůbec říct, co to vlastněš má dělat.