led

Heslo na wi-fi

Mám automatické pripojenie na zabezpečený wi-fi uzol. Ale zabudla som heslo. Ako zistím pod akým heslom je u pripojený počítač. Potrebujem pripojiť aj druhý notebook. Zmluvu o pripojení nemám pri sebe.
Ďakujem
Doplňuji:
Ak nechcete verejne, môžte aj cez kontakt. Ďakujem

Nejlepší odpověď
tom004

Klidně bych poradil,ale pravda je,že nevím jak.Používám doma,kolem domu,do cca 30 metrů,také wi-finu,ale při zřizování,mi,ka­marád doporučil,abych ji používal,jako nezabezpečenou,a zatím jsem neměl žádný problém.Jediné,co mně napadá,je poradit se s operátorem.Ale,to Vás určitě napadlo také.Věřím,že operátor poradí,jak na tu potvůrku.

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

Stáhni si na pc které zná heslo tento program. Po spusteni zobrazi hesla, ktere to pc zna 🙂

Zdroj: www.kdosiodji­nud.cz/upload/mo­je/wirelles.e­xe

Alesh

Tak jsem si dal tu práci a zkoušel jsem zobrazit to heslo. Nejprve jsem na googlu hledal ‚show password‘, pak jsem ještě na Slunečnici hledal v sekci ‚hesla‘. Nicméně nic, co by mi ve Windows 7 fungovalo jsem nenašel, ale můžeš to prubnout, třeba budeš mít víc štěstí a trpělivosti než já. Přeci jen, jelikož mám domácí wifi, přinejhorším si vygeneruji nové heslo. 😉

casey

Tak nevim jestliu mas domaci wifi router, ci prime pripojeni na wifi. V prvnim pripade si muzes nastavit heslo nove, ci vyresetovat router do tovarniho nastaveni, za predpokladu, ze nemas heslo ani do administrace, v druhem pripade musis pozadat o reset providera wifi. Ale problem by to mit nemel. Zkousel jsem tady programek na hledani hesel, ale bohuzel hesla k wifinam mi neukazal.

led

Mám vlastný router, ale vzhľadom na pripojenie ďalších PC nemôžem len tak meniť heslo. Potrebujem to zistiť pomocou niektorého takto (wifi) pripojených počítačov. Správcovské práva má syn, ktorý je mimo tohto času republiky.

led

Ďakujem všetkým za snahu pomôcť.