direction

Herry styles a lousi tomlison jsou geyove je to pravda ze spoli chodi

Jak poznate gay lidi co na to rikate
Doplňuji:
Za a jsou pratele
Za b milenci
Za c gay
Za d jestli spolu zijou
Viberte jednu zmoznosti
Vice infornaci na emailu directionmachp@seznam.cz

Nejlepší odpověď
Lamalam

Neznám a jestli spolu chodí, je mi srdečně jedno.

Další odpovědi
Nazdar Bazar

Jdi do rektálu s reklamou. Nemá to tady dělat, spletl sis to s bulvárně náctiletým chatem, nikoho to nezajímá.

quentos

Místo spamování se radši běžte učit pravopis…

setapouch

Gay se pozna hur nez hlupak. U hlupaka staci, aby zacal psat.

Banán88

A
B
C
D
…neznam, ale mrkl jsem na google a veril bych vsemu…
Doplňuji:
… a asi i variantam E a F

Shizuka

Ne je to jen Bromance … tudiž bratrská láska ale někteřé psychomind fangirls z toho udělali gay vztah :D

marci1

Nejsou gayové. Mají přítelkyně. Již zodpovězeno : http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jsou-kluci-s-one-direction-gejove
🙂

zlodej

Aby se v tom prase …