Kaxx

Henna tetování.

Jaký na něj máte názor? Neznáte nejaká kvalitní tetovací studia?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Rozumná volba. Je to na pár týdnu, pak to zmizí a nebolí to a nezůstanou z něj jizvy a člověk nebude ve stáří vypadat jak potetovaný kriminálník. Já jsem si ho nechala udělat loni v Chorvatsku, vydrželo mi to asi 3 týdny, je ale třeba nejprve zjisti,t zda na Henu nemáš alergii.