Shizuka

Poradíte, kde najdu audioknihu (mluvené slovo) Harry Potter?

Chtěla jsem se zeptat jestli někdo neví kde najdu Harryho Pottra mluvené slovo …Poslouchala jsem celou jednu serii (Kámen mudrců) s Jiřím Lábusem ale další serie (tajemná komnata) je namluvená s Pavlem Zedníčkem a ten mi celkem do toho nesedí :D hlavně jeho hlas u Malfoye a jeho otce ._. zní s prominutím jako dva cikáni… Takze kdyby to šlo tak at to hlavně není Pavel Zedníček :D … Klidně to nemusí být nijak dokonalé zvukové efekty a tak …

Odpovědi
ReHu

Pochybuji, že by se do češtiny namlouvaly 2 verze 1 knížky.
Asi budeš muset vzít tu, která jeko mání.

Shizuka

ReHu-well vše je možné :D ale nepíšu že chci přímo nějaké mluvené slovo mluvené nějakou hvězdou či co… mužou existovat ruzné stranky kde obyčejní lidi nahravají jak to čtou :I

ReHu

No to jistě můžou. A ty je klidně můžeš najít.