bolak

Hádky o rozsvíceném světle, taky je praktikujete?

Teď jsem slyšel jak soused přišel domů a začal řvát na starou: „Kurva ty nevíš že se zhasíná nebo co?“, pak klapnul vypínač a pokračovalo to hádkou o rozsvíceném světle. Připomínám že soused byl venku cca 15 minut, což znamená že pokud byla žárovka rozsvícená po celou dobu, byla spotřebována energie v hodnotě 7,2 haléřů při 60W žárovce.

Uvažuju o tom, jestli kdyby mu oznámila, že cestou z krámu ztratila 7 haléřů, by jí také nadával do krav a píč..

Nejlepší odpověď
Awe

15 minut je opravdu nic…Ale měl sem doma tak šikovnou že při odchodu nechala svítit, já byl samozřejmě na noční a tak se svítilo nějakých 10 hodin…To už mě opravdu vytočilo

Další odpovědi
quentos

Hádky rozhodně ne, ale výtky vobčas proběhnou, aspoň mám dobrou zbraň :{)>
tuhle na mě před pár lety přišla babička, když jsem u ní na návštěvě v noci dlouho svítil, že prej se pak kvůli mně „nedoplatí“ :{)> správně jsem čul absurditu tohoto tvrzení, tak jsem odtušil, že jestli prosvítím dvacku, tak to bude hodně a tu že jí klidně dám – i to byl tehdy koukám hodně štědrej vodhad ;{))>

marci1

Vůbec ne, zbytečně se svítit nemusí , ale což to řešit např. takto : „Miláčku, Ty jsi tak krásná v záři světel, ale strašně toužím Tě vidět v záři Měsíce“. 🙂

Nazdar Bazar

Tak tohle u mě nehrozí. Úplná absurdita.

huxa

Bydlím sám a když něčím svítím, je to monitor, tudíž nikoliv.

beruskaa

Nemusí jí hned nadávat do krav nebo píč. Konflikty se mají řešit kompromisem a oba si měli sednout a vysvětlit si že se za každou cenu svítin nepotřebně nemusí. Ono se to lehko řekne ale pokud se takhle svítí pořád tak by jsme se nedoplatili. Pokud mají obyčejnou žárovku tak to 7 haléřů nebude!

ptáč

Absurdita je, že soused se vrátil domů z hospody.