Vendy34

Gynekologické vyšetření

Dobrý den, zajímá mě váš názor. Poznal by gynekolog těho­tenství vnějším utz dělohy(břicha), pokud jsem měla nechráněný styk, jelikož se nám protrhl kondom 30.4. a za dva dny (2.5.) jsem dostala menstruaci s normální délkou, jako vždy. Přítel se neudělal. Ale problém je v tom, že menstruaci nemám přesně na hodinky a byla opožděná o několik dní (ještě před stykem) a poslední menstruaci jsem měla od toho styku 21.3., kdybych šla za týden ke gynekologovi a dělal by mi vnější utz, poznal by, kdybych byla těhotná? Kalkulačka týdnu těhoten­ství mi ukazuje, že bych byla v 8+3, díky dlouhému cyklu nejspíš.

Odpovědi
Savier

Těhotenství je zázrak. Když to příjde, tak to příjde. To je osud. Hezký den.

paul1

A co řekla zkouška testy, které se dají koupit?

cappuccino

A proc se mu se svymi obavami nesveris primo? On ma jine moznosti nez lide na netu!!

iceT

Nevím jestli to víš, ale právě pro tyhle případy existuje tabletka po… třeba když selže kondom.

Vendy34

Takže by to poznal nebo ne?

elkon

Nebrusli kolem a když máš strach, tak na „gyndu“ zajdi. Nechápu, čeho se bojíš. Zbytečně tu tlacháš.