Avatar uživatele
Usoman

Generuje Spotify nové skladby v playlistu ‚Discover weekly‘ na základě ‚Oblíbené‘ nebo ‚Skladby, které se ti líbí‘?

Spotify používám primárně na hledání nových singlů. Ale občas mi přijde, že mi generuje úplně scestně. Poslouchám totiž hard rock, punk pop, alternativní rock, post-grunge a taky takové lite metalový skladby, kde se neřve. Problém je, že Spotify mi každý týden generuje nový playlist, kde je samý scream metal, doom metal a podobný hrdelně uřvané písně tvrdého metalu, co se opravdu nedá poslouchat. Ačkoliv je všechny dislikuju, tak mi Spotify vždy opět nějaké předhodí a kolikrát se mi z toho playlistu nelíbí vůbec nic. Přitom mám v sekci ‚Skladby, které se ti líbí‘ lajknuto tak 200 písniček ze svých 600, co mám uložených normálně v počítači ve složce. To si myslím, že by měl být dost velký vzorek, aby mě Spotify uměla zásobit tím, co mám rád. Teda pokud se ‚Discover weekly‘ negeneruje na základě ‚Oblíbené‘ … tam mám totiž jen dvě skladby, ale beztak to bude jen obyčejný playlist, tudíž stěžejní by měl být pro Spotify ten ‚Skladby, které se ti líbí‘.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dust8 před 427 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek