milanek850

gdiš mam trest 33miesicu za drobna kradeže.tyka se mě amnestie?

Nejlepší odpověď
Hynek_SKPV

Záleží, jestli je trest podmíněný nebo ne. Ale myslím, že za tyto přečiny, jako je krádež, výtržnictví apod. říkali, že amnestie bude.
Já bych vám jí určitě nedal, už kvůli té gramatice. Navíc 2 a půl roku za „drobné krádeže“ se mi zdá hodně. To vypadá na recidivu nebo jiné přitěžující okolnosti že…

Další odpovědi
štamgast

Gdiš? miesicu? drobna kradeže? 4lověče nejste z Polska nebo Slovinska? Pokud jste byl odsouzen před 1. lednem tak asi ano ale z toho, co se dá dočíst na internetu nejsem moc moudrej.
Doplňuji:
člověče, už taky blbnu…

sio

Záleží na tom, zda máte více rozsudků a souhrnný trest, nebo jeden rozsudek. Pokud jeden, netýká se vás to, pokud vám není 70 let a více. Pokud máte více rozsudků, posuzuje se každý rozsudek zvlášť…