opa

Fotky upravené v Commanderu mám v JNG. Jak to udělat aby byly v JPG?

Fotky upravené v Commanderu mám v JNG.Jak to mám udělat aby byly v JPG.Děkuji.

Odpovědi
Dochy

V jakém commanderu? Cos s nimi dělal?
Obvykle to znamená prohnat je grafickým editorem a nechat překonvertovat do požadovaného formátu. pro kontrolu doproučuji podívat se na obsah souboru a zkontrolovat text na začátku souboru, většina obrazových formátů tam má nějaký textový tag pro identifikaci formátu. (použij např. Total commander a F3)

mosoj

Načti je zpět do Photo Commanderu a dej uložit jako. Při ukládání si vyber formát v jakém to chceš uložit.
Někde v menu nastavení to půjde zvolit nastálo.