Fotky na DVD

Dobrý den, potřebovala bych prosím poradit, jak dát na DVD fotky s hudebním doprovodem a efekty.Je na to potřeba nějaký program, popřípadě jaký?Mocinky děkuji.

Odpovědi
dave09

Prezentaci fotek s hudebním doprovodem a jinými efekty můžete snadno udělat např. programem Windows Movie Maker.

Vytvořené video poté můžete vypálit na DVD prostřednictvím samotného programu (záleží na verzi Movie Makeru), nebo pomocí vypalovacího programu (např. Nero).

Krugerka

Já si vytvářím takováto videa pomoci Windows Media Maker..to musíte mít určitě v počítači..a manipulace s ním je velmi snadná..