Amie

Jak dát prezentaci na DVD?

Potřebovala bych ve škole něco odprezentovat, ale bohužel nemám flešku ani mobil (což, jak říkal náš učitel, jsou jediné možnosti, jelikož v té jedné učebně se člověk nedostane k internetu). Pak jeden přišel s návrhem ohledně DVD. Máte s tím zkušenosti? Jak se to tam nahraje – mám Nero a normální DVD umím vypálit. Jak to pak bude fungovat? Normálně jak jsem zvyklá nebo to bude o něco jiné?

Nebo máte nějaké jiné doporučení jak předet z jednoho počítače něco do druhého bez internetu a flešky?

Díky všem za rady.

Odpovědi
mosoj

Píšeš že vypalovat umíš. Tak to vypal.
Fungovat to bude stejně jako v mateřském počítači, pokud je v počítači patřičný program .

Michal Kole

Otevřeš tento počítač
otevřeš si okno se složkou, kde máš uloženou prezentaci
Přetáhneš prezentaci na ikonku DVD
Klikneš na ikonku DVD pravou myší a dáš vypálit.