vvolfodlak

Focení psa

Škodí psovi blesk fotoaparátu?

Nejlepší odpověď
dudu

Domnívám se, že o nic více než dětem natož manželovi. Nevím jak je to s tchyní.

Další odpovědi
mosoj

Záblesk je velmi krátký ( tisíciny sec ) takže k žádnému poškození sítnice nemůže dojít. Nicméně bych do blesku přímo a zblízka nekoukal.

BENYTA

To už by všechny filmové hvězdy měly slepeckou hůl…myslím,že se o zrak vašeho pejska nemusíte bát…

panenka

Svého psa už si fotíme řadu let a mohu říct že zatím se mu nic nestalo.Něco je kdyžby se ten pes díval přímo do fotoaparátu ale jinak můžete být v naprostém klidu.

ReHu

Myslím, když svitne záblesk do očí, tak to vadí jako každému.

kupkina

záleží, jak upřeně do něho zírá

oskar

Ja myslim,že to ani nezaregistruje.

led

neškodí, ale na foto bude mať červené oči od blesku. Lepšia foto je bez blesku

Tombik

Je zde možné dočasné poškození sítnice.

Q

Blesk nikoliv, leda že by to byl hrom 🙂. U focení je mnohem zajímavější to, dostat psa do správné pozice, aby setrval v té pozici, co si představujeme.

Jituna

A co lidi. Těm to nevadí?