Xiaomi7

Flirtování přes chat ?

Čau cau, zjistil jsem ze moje přítelkyně flirtuje s někým přes chat vím ze je to pravda. Ale ona mi to do očí zaprela tak jsem to ukoncil. Už ten den a následující den taky píše zprávy typu ze udělá cokoliv jen abych to zkusil s ní ještě atd.. co si myslíte ? Má to cenu ještě zkoušet i když to vše zaprela ? Co když se to stane znovu ale já to už nezjistim ?

Odpovědi
pepe88

Když si tak jistý,najdi si jinou:noproblema.

Kepler

Pouhé chatování je nevinná zábava, pokud nepřeroste do fyzického vztahu. Blbé je, že ti to zapřela, takže není upřímná. Záleží na tobě, jestli jí budeš nadále věřit. Ostatně tvůj vztah k ní je taky nezávazný.

Arne1

Třeba se nudí… Vymysli jí nějakou smysluplnou činnost.

ivzez

Nebudu zpochybňovat, co víte, ani jak jste to zjistil.

Mně by tom vadilo zapření → neupřímnost ve vztahu nemá co dělat.
(To platí i pro flirtování s někým jiným.)

Chat sám o sobě by vadit nemusel, kdyby nešlo o flirt.

Záleží na Vás, jak dalece své přítelkyni věříte. Bez důvěry
(viz „Co když se to stane znovu ale já to už nezjistim?“)
podle mne nemá šanci žádný vztah.

Bippo

Dej jí ještě alespoň šanci. Spousta holek si s lidmi píše tím způsobem, že to vypadá jako flirtování- vím to, sama to občas dělám, i když je to taková prkotina. Ve většině případů tím holky ani nic nemyslí.
Jestli jsi si jistý že je to pravda, prostě jí řekni, že ti to vadí, když to dělá. Jestli popře, řekni jí důkazy, které máš, možná to ani pravda není.
Nevím, prostě záleží na situaci. Ale jestli cítíš, že s ní chceš být a chceš, aby se to vyřešilo, dej jí ještě šanci.