existují stránky které…?

existují stránky které se zabívají tím že mně něco převratného napadne a chci to dát někomu vyžšímu vědět. Nějakému politikovi nebo tomu kdo by to mohl nějak odsouhlasit…

Odpovědi
anonym

Pokud tě něco převratného napadne, tak to hlavně nedávej žádnému politikovi.
Konzultuj to s někým známým, komu věříš a pak si podej patent. Jinak si to dotyčný přisvojí a ty utřeš.

Bedy

Co takhle stránky patentového úřadu? Ale to už musí být jó něco…
Jinak jak píše Dědvševěd – konzultujte to s někým známým, komu opravdu důvěřujete.