Roman71

Existuje způsob, jak nahradit aplikaci Rádio za stejnou aplikaci se záznamem vysílání?

Ve jednom ze starých chytrých telefonů jsem měl rádio s možností záznamu zvuku vysílané stanice. V novém telefonu už umí aplikace jen ukládat předvolby naladěných stanic. Existuje ekvivalentní náhrada za původní aplikaci, aby uměla nahrávat zvuk z naladěné stanice? Zkoušel to někdo?

Odpovědi
anonym

aplikace rádio které toto umožnuje je spirit_fm_radio najdes na google obchodu v mobilu..

Roman71

Díky za tip Kevine.
Nicméně toto není aplikace, kterou bych potřeboval jako náhradu té stávající. Jedná se mi o aplikaci FM rádio s možností záznamu do mp3 nebo 3gpp, nikoliv tématicky založené. Našel jsem několik podobných aplikací, ale vždy buď na tématicky cílená rádia nebo internetové streamy. Škoda, že nelze portovat aplikace ze starého smartfonu do nového. Aplikace je totiž „šitá na míru“ FM čipu v telefonu.