Avatar uživatele
zjentek

Existuje ženský orgán, něco jako prostata?

Existence nějaké prosmamy.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Emefej, marci1, da ny, gecco před 3028 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Nemyslel jsi sprostatu ?
Já znám jen Skeneho žlázy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kodl67

Bod G
Několik současných vědců, včetně nejvýznamnějšího slovenského lékaře a profesora Prof. MUDr. Milana Zaviačiče Csc. na Universitě Komenského v Bratislavě prokázalo pomocí vědeckých metod, že existuje ženská prostata, neboli bod G. Dr. Zaviačič prováděl vědecké výzkumy přes 20 let a prokázal, ano každá žena má ženskou prostatu, bod G a může ejakulovat, stejně jako muž. Dokázal, že ženská prostata má také stejné funkce jako u muže, tedy produkuje nejen tekutinu, ale i hormony.

Zdroj: Jak na tantrický orgasmus prakticky aneb ženská Ejakulace …

Upravil/a: kodl67

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

Kromě již zde uvedeného,
nic takového, co by nám i mohlo způsobovat problémy s močením nemáme :D
(jsme tedy jako koroptvičky… ;)).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Jestliže máš na mysli něco fyziologicky ´obdobného´, jde o Skeneho žlázy, už je zmínil Mosoj…
___
Pokud ale hledáš něco, co holky ve vyšším věku a za určité ´životosprávy´ potrápí stejně, jako nás prostata – nehledej…
Holky mají obdobně problematických orgánů plno (chtěl jsem napsat, původně, tak nějak mi to z klábosnice plynulo, plnou-…), fakt jim nemáme co závidět…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

pokud pravdou jest že pramáti Eva byla zklonována z mužskýho…tak nějaká stopová žláza tam může bejt asi jak naopak prsní bradavky u chlapa které neslouží absolutně ničemu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Já myslím, že pro ženy je to ten pověstný bod G. Od té doby, co jsem navštívil masáž prostaty Praha 2 v salonu https://avalon­club.cz/ vím, že prostata je prostě mužský bod G. To, co tam se mnou provedli, jsem vydýchával opravdu ještě hodně dlouho. Neopakovatelný zážitek a mrzí mě, že už to nikdy nezažiju poprvé. :)

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví