zjentek

Existuje ženský orgán, něco jako prostata?

Existence nějaké prosmamy.

Nejlepší odpověď
mosoj

Nemyslel jsi sprostatu ?
Já znám jen Skeneho žlázy.

Další odpovědi
kodl67

Bod G
Několik současných vědců, včetně nejvýznamnějšího slovenského lékaře a profesora Prof. MUDr. Milana Zaviačiče Csc. na Universitě Komenského v Bratislavě prokázalo pomocí vědeckých metod, že existuje ženská prostata, neboli bod G. Dr. Zaviačič prováděl vědecké výzkumy přes 20 let a prokázal, ano každá žena má ženskou prostatu, bod G a může ejakulovat, stejně jako muž. Dokázal, že ženská prostata má také stejné funkce jako u muže, tedy produkuje nejen tekutinu, ale i hormony.

Zdroj: Jak na tantrický orgasmus prakticky aneb ženská Ejakulace …

da ny

Kromě již zde uvedeného,
nic takového, co by nám i mohlo způsobovat problémy s močením nemáme :D
(jsme tedy jako koroptvičky… ;)).

gecco

Jestliže máš na mysli něco fyziologicky ´obdobného´, jde o Skeneho žlázy, už je zmínil Mosoj…
___
Pokud ale hledáš něco, co holky ve vyšším věku a za určité ´životosprávy´ potrápí stejně, jako nás prostata – nehledej…
Holky mají obdobně problematických orgánů plno (chtěl jsem napsat, původně, tak nějak mi to z klábosnice plynulo, plnou-…), fakt jim nemáme co závidět…
😉

lexx

pokud pravdou jest že pramáti Eva byla zklonována z mužskýho…tak nějaká stopová žláza tam může bejt asi jak naopak prsní bradavky u chlapa které neslouží absolutně ničemu

Michálek1245

Já myslím, že pro ženy je to ten pověstný bod G. Od té doby, co jsem navštívil masáž prostaty Praha 2 v salonu https://avalon­club.cz/ vím, že prostata je prostě mužský bod G. To, co tam se mnou provedli, jsem vydýchával opravdu ještě hodně dlouho. Neopakovatelný zážitek a mrzí mě, že už to nikdy nezažiju poprvé. :)