zvonisek

Existuje závislost na hraní divadla nebo filmu?

Zkrátka na herectví? Může se projevit absťák?

Nejlepší odpověď
led

Ano, len sa pozrite koľko hercov hrá na verejných akciách počas divadelných prázdnin, tu nejde vždy len o peniaze. Jednoducho herec cíti potrebu hrať. Byť na výslní.
Zamestnaný herec bez hrania, hľadá námety, študuje scenáre, chodí do divadla sledovať nástenky, fermany, mesačné plány, hľadá obsadenia do najbližších hier, sleduje skúšky pripravený v prípade potreby rýchlo „naskočiť do idúceho vlaku“, celým svojim zjavom dáva na známosť „Som tu, chcem hrať…“

Další odpovědi
xxx3

závislost na herectví? Řekl bych, že to je možné. Řada lidí má „závislost“ na hudbě, nebo čtení (nebo zbytečných diskuzích na netu).

kelley

Minulý týden jsem si zahrál na workshopu v Shakespearovi… a mám to teď taky. Projevuje se to tak, že běžný hovor občas proložím replikou ze Snu noci svatojánské a „druhá strana“ vůbec netuší, o čem mluvím 😁