eso123

Existuje web pro odesílání SMS zpráv zdarma do zahraničí?

Existuje web kde mohu posílat SMS do zahraničí zdarma a mám jistotu že zpráva opravdu dojde? Pokud ano, prosím, dejte mi adresu do komentáře

Odpovědi
cochee

On asi univerzální žádný nebude. Spíš by se dal najít vždycky v doméně 1. řádu pro tu kerou zemi (česky: polská SMS brána na nějaké stránce s koncovkou .pl atd.). Já tady mám někde v záložkách slovenskou bránu, ale nepoužil jsem ji tak dlouho, že ani nevím, jestli ještě existuje.