Michal47

Existuje ve Windows 10 nějaká obdoba příkazu „Spustit“ (Run) systému Windows XP?

Tímto příkazem bylo možné spustit program zadáním jeho plné cesty nebo pomocí tlačítka „Procházet“. Děkuji.

Odpovědi
Arne1

Jako příkazový řádek ? Tohle men nějak nezajímá, mám trvale otevřené minimálně jedno okno FAR manageru (Win klon Norton commanderu) a tam příkazový řádek samozřejmě je. Ale pokud na něm trváš, tak si klikni na hlavním panelu na lupu a pak napiš „cmd“. To stejné můžeš udělat zkratkou WIN+R.

cochee

Tento příkaz by měl jít ve Win10 spustit buď přes pravý klik myší na tlačítko menu anebo klávesovou zkratkou Win+R (klávesová zkratka funguje i ve Windows 7).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.