Stříbrný

Existuje USB s jackem na sluchátka?

Mám notebook na stole, na levé straně mám výstup pro USB a sluchátka (jack) V tom USB má zapojenou rozdělovací šňůru, kde mám zapojenu myš a další USB disky protože se mi tak dobře pracuje. Potřeboval bych si zapojit do jednoho USB i sluchátka, která mají výstup na jack. Nechci kupovat nová sluchátka, ale chtěl bych vědět, zda existuje přípojka na sluchátka do počítače, na jedné straně USB, na druhé straně jack? Kdyby ano, tak pošlete odkaz, foto atd. Děkuji.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Taková redukce existuje. Je to v podstatě externí zvuková karta. Smysl takového zapojení mi ale uniká. Proč zatěžovat sběrnici USB, když má notebook interní zvukovou kartu s výstupem na jack.

Další odpovědi:

Ani ne minuta hledani. Napriklad https://www.penta.cz/….

Zlatý

Existuje a stojí to asi 34 korun (viz https://bit.ly/… ) Není to ale přímá redukce. Je to spíš další zvuková karta připojovaná přes USB ... z uživatelského pohledu je to ale asi jedno.

Diskuze k otázce

Pokročilý

elkon

Hlada, když víš kulový, tak neraď. Redukce není zvuková karta.

Bronzový

jáára

redukce neexistuje!

Zlatý

Hlada

Když neumíš napsat smysluplný diskuzní příspěvek, nepiš raději nic.

Pokročilý

elkon

Hlavně že to umíš ty.

Bronzový

jáára

Hlada: Jsem onehdá sháněl USB zvukovku 5.1 a docela ranec peněz za to chtěli. Ty levný byli optický (TOSLINK) napájený z USB. Ještě sem neviděl notebook s optickým audio i/o.

Zlatý

Hlada

Ke sluchátkům nepotřebuje 6 kanálů. Stačí dvoukanálový D/A převodník. Dá se koupit kolem 200 Kč. To je ale vedlejší. Hlavní, na čem se pozastavuju, je smysl, proč to řešit přes USB?

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 968
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 476
Zlatý Hlada 448
Zlatý www 412
Zlatý ge0rge 349
Zlatý led 304
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý Drap 285

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.