Doudis

Existuje nějaká stránka, kam lidé píšou, v čem by chtěli začít podnikat?

Existuje nějaká stránka, kam lidé píšou, v čem by chtěli začít podnikat? Pro inspiraci?
Rád bych něco rozjel, ale pořád nevím v čem :/ ANO, vím, že vědět v čem je jedna z nejdůležitěj­ších věcí.

Nejlepší odpověď
Arne1

Myslím, že taková stránka ani nemůže existovat. Když někdo vymyslí nějaký dobrý nápad na podnikání, tak by byl blbej, kdyby potencionální zlatý důl někomu jen tak přenechal.

Další odpovědi
Lamalam

Jo, to existuje.

Obě tvé otázky mají velmi lakonické nadpisy. Zapracuj na tom…

Kepler

Já myslím, že taková stránka neexistuje. Při hledání předmětu podnikání musíš zohlednit místní podmínky, najít díru na trhu. V rámci celé republiky asi takovou díru už nenajdeš, ale každé město nebo spádové území takovou díru může mít. Můžeš se inspirovat třeba v seznamu firem v daném městě.

dubraro

Obyčejně je to naopak. Někdo má nápad a k jeho uskutečnění začne podnikat.

ivzez

Pokud vím, neexistuje a podle mne je to jenom dobře.
Chce-li někdo podnikat, měl by být mj. nápaditý, neměl
by „opisovat“ cizí nápady.

Chce-li někdo podnikat, měl by se zajímat o své okolí, vědět,
jaké produkty a služby v jeho okolí prosperují, a vědět, které služby
v jeho okolí chybí. Tam má šanci „se chytit“.

Doudis

Myslím i celkové názory věcí které nešli podle představy.
některé věci někde nejdou ale třeba u nás ve městě by šli takhle to nějak myslím.

Doudis

mohl bych dostat i odkaz?

Lamalam

Hledej výraz „startup“.