slipknotak

Existuje program, který vám vyhledá jakoukoliv písničku tam zadáte a přitom není závislý na internetu?

aby šla i ta písnička přehrát slyšel sem že něco takového existuje
Doplňuji:
jaaaj DDarent proc se asi ptam jestli to existuje ?

Nejlepší odpověď
beer

Bez netu těžko, to bys musel mít vlastní databázi v PC..

Další odpovědi
DDarent

Jakpa bys to chtěl udělat… pochop, že je miliardy písniček..... Ten program by musel mít aspoň 15TB!!!
Doplňuji:
jaaaj a já ti odpovídam že to neni možný..... všechny písničky nejsou ani na internetu.....