andrea24

Existuje nějaký program na mixování hudby v češtině?

Jenom něco jednoduššího,chtěla bych mixování vyzkoušet.
Díky za odpovědi
hezký den :)

Odpovědi
kelley

Mixování hudby je hodně široký pojem, chtělo by to upřesnit co chceš přesně dělat – tuším že máš asi na mysli DJ tvorbu ze smyček apod. Na první hraní si se zvukem zkus Audacity http://audaci­ty.sourceforge­.net/download/win­dows (Windows Installer), z programů pro vážnější práci jich moc česky není. Jedině snad Presonus Studio One a tam není úplně jednoduché tu češtinu zprovoznit. Asi nejpoužívanější pro tyhle účely je program Fruity Loops, někdy se uvádí jako FL Studio. Je sice anglicky, ale té angličtině se nakonec stejně nevyhneš. U spousty pojmů je překlad do češtiny tak jako tak zbytečný, protože se používá původní anglická terminologie. Ale nezoufej, na internetu je k němu spousta návodů i v češtině. Zkus pohledat třeba na Youtube, viz např. můj zdroj dole…

Zdroj: http://www.ma­xiforum.cz/na­vody-a-postupy/prace-ve-fruity-loops/