kubísek

Existuje nějaký lak nebo gel po kterém není poznat že mám nagelovaný vlasy ale drží mi tak jak chci ?

Odpovědi
milablond

Tak lak rekla bych na kratkych vlasech poznat neni, jinak mozna nejake ty pasty, kremy – ale dat si jen malinko mezi dlane, rozetrit a jemne se dotknout vlasu, nedavat to az ke korinkum. Googluj a hledej spis vyrobky kadernickych salonu, napr. Label.m.

NelieM

Lak nejde vidět, pokud ho aplikuješ z doporučené dálky. A gel zkus Garnier Survivor.
Label M je dobrý, ale stojí 350 Kč. Ten Garnier stojí 90, myslím, že ti bude stačit :)