Startred

Existuje nějaká přezdívka pro homosexuály, která není urážlivá?

Mimo všedního „gay“.

Nejlepší odpověď
Drap

Ano- gay

Další odpovědi
autacek

Jako třeba teplomet, bukvice nebo kuřbuřt? Nene, aby se to nikoho nedotklo je nejjistější označení osoba s jinou sexuální orientací.

Alesh

4% (čtyřprocentní)

Gus_Fring

Já už bych radši kvůli dnešním „problémům“ nikoho za homosexuála, gaye, lesbu, teplouše, bisexuála, asexuála apod neoznačoval. Už radši jen řeknu, že je to sexuál, to stačí.

paul1

Jinak orientovaný.

Nassin

Třeba dráp nebo žabička zelená.

Alesh, ty 4 % už neplatí. Demokracie z nich udělala nejméně 25 %.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Prostě já...

Jinak sexuálně orientovaný