dust8

Existuje nějaká konkrétní malá mikrovlnka, která by měla možnost dát dovnitř maximálně 17 cm vysoké věci?

Čím menší, tak tím lepší, ale hlavně, aby tam šlo něco do 17cm. To je hlavní požadavek.

Odpovědi
Edison

Vybírej MWR dle rozměrů vnitřního prostoru. Ale obecně specifikuješ špatně svůj požadavek: Menších by se jistě pár našlo. Ty asi potřebuješ, aby se Ti tam večlo něco 17 cm, tedy MINIMÁLNĚ… Neb při menší MWR bys to tam zcela jistě dostal leda po kouskách.