Avatar uživatele
Evolett.

Existuje nějaká hra, ze které se dají převést peníze do reálu?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone, MasterGames před 1641 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Autista

Nejsem si tím úplně jistý, je to trochu starší hra a i blbě dostupná jmenuje se Second life, znám jednu Číňanku, která na tom vydělala strašnej majlant bodejť by ne staví tam nejvíc domy pro hráče, ale i tak nechápu kdo by za to tolik platil, a kde ty peníze sebrali, výplata by se měla za nějakou údržb. práci asi 1$ denně, ale přesně nevim jestli samotná hra něco stojí nebo jestli do toho musíš něco vrazit. Snad doufam, že jsem odpověděl dostatečně, zbytek si asi budeš muset dohledat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Přinejmenším mraky. ;) :D Když jsem ještě hrával, tak třeba Diablo II (a mnohé další hry) mělo vlastní webové burzy (samovolně vzniklé a provozované hráči), kde se daly herní peníze a výbava zakoupit za skutečnou měnu. (obvykle USD) To vedlo u standardního hraní k tvorbě a využívání botů, specializovaných jen na sběr dropů.

Dnes, kdy sami vývojáři běžně podporují možnost dokoupení DLC obsahu za reálnou měnu, aby z uživatelů vyždímali více peněz (Chceš lepší pušku/auto/zbroj atd. než ostatní > ZAPLAŤ!) je tato dříve nahodilá možnost systematicky využívána/zne­užívána, což byl jeden z důvodů, proč jsem přestal hrát. Přestalo to být o hraní (myšlení / šikovnosti), resp. o tom, kdo hraje lépe, ale o tom, kdo utratí VÍCE! Ze hry „pro zábavu“ se staly dostihy „kdo utratí více za nic“. :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MasterGames

CS:GO

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby