Klára K.

Existuje něco jako vymývatelný tampónek? (na více než jedno použití)

Nemyslím tampón na menstruaci, ale ten na ty všelijaký mastičky, co se patlaj na obličej (ten tampónek většinou vypadá jako kulatá placka, taková malinký palačinka, pro upřesnění)

Odpovědi
Lucijej

Existují háčkovaném, které se perou, ale zkušenosti s nima nemám. Např. viz odkaz.

Zdroj: http://www.fler­.cz/zbozi/odli­covaci-tamponky-3377130

Funna

jo..ale věř, že ty na jedno použití jsou hodně praktičtější a taky hygieničtější…