Usoman

Existuje na internetu přesnější výpočet pro spalování kalorií jízdou na kole?

Hledal jsem to různě na netu, ale neuspěl jsem. Jde o to, že současné kalkulačky jsou příliš obecné a výsledky jsou teda částečně zavádějící. Existuje někde na netu přesnější výpočet, kde bych mohl napsat vzdálenost (35 km), stoupání (690 m), klesání (690 m) a čas, za který se to ujelo? Neboť právě s těmito údaji by kalorie vyšly s uspokojující přesností.

Odpovědi
Kelt

A neexistuje náhodou něco, co by sis přidělal na kolo a zadal tam ty údaje. Když jsou takové krokoměry, kde zadáš hmotnost,výšku, délku kroku a věk, tak je to snad i na kolo. Já už na kole neseděl 30 let, tak je mi to jedno.