tony2412

Existuje mobilní klimatizace bez odvodní roury?

Tím myslím klasickou klimatizaci, kompresor, chladivo atd. Nikoliv ochlazovače vzduchu. Hledal jsem to ale nenašel, tak se ptám tady zda někdo o něčem neví…

Nejlepší odpověď
dr.luha

Odčerpané teplo se musí někam odvést, pokud se vypustí zpět do místnosti tak to nedává žádný smysl.

Další odpovědi
Kepler

Každá klimatizace musí teplo odvádět ven z místnosti. Ochlazovače rouru nemají, protože pracují na principu odpařování vody (odebírají teplo skupenským teplem vody). Jejich účinnost je ale pochybná.

Ušel ventil

Každá klima má odvodní rouru , ale
najdi si recenze na ochlazovače a zjistíš že teplotu sníží až o 4– 6 stupňů a nepotřebují odvodní rouru ,
spíš bude letos problém sehnat i tu klimu a i ten ochlazovač .