Angi-Shy

Existuje hra na Android, kde se musí pořizovat fotky barev?

Bratranec měl v dětství siemens, to vyla jeste takova ta stara tatranka kde sotva fungoval fotak a stahnul si tam odnekad hru se zvuratken o ktere se staral, ale aby ho nakrmil, zvuratko chtelo, aby vyfotil urcitou barvu. Byla to zábava ale to bylo pred vic jak 15 lety.
Zajímalo by me jestli pro android neexistuje hra na podobnem principu. Nemusí to byt o starani se o zvure, jde mi jen o to aby to bylo o plnění ukolu focením barev nebo tak :)

Odpovědi
elkon

V dotazu se píše na konci otazník, ne vykřičník nebo tečka.