exekuce z platu

dobry den
ma otazka zni ,pokud je dana exekuce na plat/jedna se o neprednostni pohledavku/a za tyten prijde dalsi ze zakona maji sve poradi.Pokud se jedna o neprednostni pohledavky maji byt provedeny srazky v 1/3 z platu.po uhrazeni te prvni muze nasledovat ta druha dle §281,pokud se nemylim a to vzdy z ciste mzdy za ten mes.pokud se mylim prosim o odpoved dekuji

Odpovědi
Attack-design

Zdravim to nikoliv, pokud je exekucí více – účetní strhává přiměřeně – zpravidla skoro stejně na obě dvě, ovšem není prvda že jen 1/3 platu, ta ti právě zůstane, 2/3 jdou pryč, můj známý bere z čistého platu 20 000,– pouze 7 tis. každý měsíc. Ovšem vždy je to i na dohodě s účetní.

perumax

Je to tak jak psal předemnou.Mám taky exekuce amám jen základ 7tis.a to jen kvůli tomu že mám na sebe napsané 2 děti.