Nechápavé

Můžu produkt nakoupený v Euronics vrátit, i když byl rozbalen?

Dobry den, koupil jsem si myš v Euronics a nejsem s ní spokojen lze ji i rozbalenou (zabalil jsem ji do puvodni krabice, ale krabice je natržená) vrátit/vyměnit za jinou myš s doplatkem?

Předem děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Drap

Samozřejmě. Kdyby nebyla rozbalená, tak bys nemohl poznat, že ti nevyhovuje anebo je poškozená.

Další odpovědi
Dochy

Ze zákona jen pokud jsi ji objednal/koupil na dálku (zpravidla e-shop). Pokud jsi ji vybral a zakoupil na prodejně, tak pak záleží na podmínkách prodejce, zda to umožní.

mosoj

S Euronicsem mám v tomto směru velmi špatné zkušenosti. Pokud jsi ji koupil na prodejně nemáš pravděpodobně šan­ci.