Miroslavst

Erupce na Slunci nebo jiný přírodní úkaz? Co je příčinou?

Mají vliv erupce na Slunci nebo jiné přírodní úkazy na člověka, jeho náladu atd.?
Nejdřív se probudím a bolí mě hlava, pak vidím provokace v otázkách a nyní zase nějaké narážky.
Může za to vliv prostředí, přírodní úkaz nebo co?

Nejlepší odpověď
iceT

Lidi jsou prostě nepochopitelná stvoření,někteří mají rýpavou povahu,jiní zase mají tendence poučovat druhé.S tím se asi nicmoc nenadělá,a snažit se je změnit je asi zbytečné.

Další odpovědi
BEAES

Sluneční erupce dokážou způsobovat nejen náhlé výpadky elektrického vedení či dočasná přerušení rozhlasového signálu, ale jejich působení zřejmě není ušetřen ani člověk. Největší množství mohutných explozí bývá v období nejvyšší aktivity Slunce. Podle lékařů v té době zaznamenávají i zvýšený počet mozkových příhod.

Ti provokatéři chtěli právě docílit toho, aby se tu šířila blbá nálada a chtějí to všem znechutit, tak se na ně vykašli, hoď se do pohody, od bolesti hlavy si ven brufen a věř, že bude líp!

kropitko

Já jsem to pozorovala již včera, ne tady na odpovědích,ale skočila jsem si na pivko a tolik rozladěných a protivných lidí jsem již dlouho neviděla,,,

Není to ale Sluncem, ale Měsícem,,zítra bude úplněk,,,,

led

Každa zmena meteopodmienok má prirodzene vplyv aj na ľudský organizmus. Niekto je citlivejší, niekto menej citlivý. Zjavne ste citlivejší. Poznám to osobne. Treba to prežiť.
Ale aké provokácie? Veď nebolo nič o reflexných vestách… 🙂

niemand

nejste Vy sám tím důkazem? 🙂