yury

Epson stylus SX125

Vymenil jsem barvy v tiskarne a tiskarna netiskne,vezme si papir,chova se jako by tiskla,ale papir vyjede bily,nevim co s tim.diky.

Odpovědi
Sůwa

Na to máš v PC software, aby Ti vyčistil trysky, nebo aspoň otestoval tiskárnu. V „tento počítač“ rozklikni „tiskárny“ a ono Tě to pak už samo provede dalším postupem, případně můžeš začít ikonou tiskárny na ploše. To zvládne i snaživý začátečník, jako jsem já 🙂Sůwa. Ještě doplňuji : odstranil jsi lepítka z kazet?
Omlouvám se, ne přes tento počítač, ale OVLÁDACÍ PANELY, TAM JE PORADCE PŘI POTÍŽÍCH, po rozkliknutí ikony máš k dipozici jen manuál.