nelka1995

Emgeton meizu M9 nebo iphone 3G ?

Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu, jaký z těchto dvou telefonů si vybrat, nemáte někdo nějaké zkušenosti, ocením jakýkoliv názor. Děkuji ;)

Nejlepší odpověď
Bedy

Staré iPhony nemá cenu moc kupovat, protože si tam pomalu žádné aplikace nestáhnete, neboť je požadován novější iOS, který starý iPhone nemá. Bohužel Apple tak lidi nutí ke koupi nových iPhonů.

Emgeton a podobné čínské krámy nemá cenu kupovat, protože všude kde to jde, tak se šetří – ať už na displeji nebo hardwarovém vybavení (málo operační paměti, mizerný procesor, …). To v praxi znamená slabou výdrž, slabý výkon, sekání telefonu, pády aplikací a jen starosti.

Pokud je výběr striktně omezen na tyto dva telefony, pravděpodobně bych sáhl po iPhone, protože iPhone je záruka kvality a i použitý operační systém iOS dosahuje mnohem lepších kvalit než Android, použitý v Emgetonu.

Hledáte-li však něco solidního za dobrou cenu, zkuste kouknout po Windows Phone telefonech – nabízí za málo peněz hodně muziky. Bazarové se dají pořídit už i za 2000 Kč, například Nokia Lumia 610 nebo LG Optimus 7.

Hledáte-li však nový telefon, též doporučím něco s Windows Phone, například nejprodávanější Nokia Lumia 520 či povedený HTC Windows Phone 8S. Cena? Kolem 4 tisíc i s poštovným. Oba telefony jsou velmi kvalitní a mám s nimi velmi dobré zkušenosti, zejména tedy s touto Lumii, neboť jedna v rodině je.

Zdroj: http://www.mp­.cz/produkt-6200813-mt-lg-e900-optimus7-pouzity/

Další odpovědi
zelezo1983

Dej na radu Bedyho on se v tom profesionalne vyzna me tenkrat taky poradil a s mobilem sem spokojenej… mam HTC Windows 8 s

uccello

No, asi bych nevolil ani jeden z nich. Pokud nevyužíváš nějaké náročné aplikace či hry, jako že asi ne, tak bych se raději podíval po nějaké pěkné Lumii (např. 520) nebo Huawei. Ceny jsou nízké a parametry naprosto dostačující pro běžné užívání. Nakonec tě stejně omrzí mít zapnuté datové přenosy, protože to budeš dobíjet každý den a s 512MB RAMky si bohatě vystačíš.