Miroslavst

Emaily v outlooku

mám nainstalované ofisy a jejich součástí je MS Outlook. Tam je složka pošta. Když jsem zadal psát zprávu, psal jsem, ale nic se neodeslalo. Jak to funguje?

Odpovědi
fortin

Tahle stránka nedovoluje řešit věc krok po kroku protože mohu jednou doplnit a tím to hasne.
V nastavení účtů Server odchozí pošty odškrtnout ověření, a aby bylo použito stejné nastavení jako pro server příchozí pošty. Ještě zkusit nepřihlašovat se se zabezpečeným ověřováním hesla, to by se muselo pokaždé zadat přihlašovací údaje.
U ostatních emailových účtů to jde? Někdy člověk musí zkusit nejrůznější nastavení než na to přijde. Je to nastavené, pop3, imap, a smtp? Jestliže server hlásí chybu, outlok odesílá ale je něco s přihlašovacími údaji.
… snažil jsem se..

anonym

nevím přesně jak moc o tom víte,ale mrkněte sem:

já osobně používal outlook expres,návod zde:

http://www.me­diaweb.cz/pod­pora/manualy/ou­tlook-express/

Zdroj: http://www.on­linehosting.cz/pod­pora/nastaveni-posty-outlook