roxy52

Email na Seznamu.

Když otevřu email,vyskočí mě tam úplně jiný okýnko k prohlížení a psaní emailů, než tam bylo dřív.Nevíte,jak se to vrátit do původní podoby ?
Doplňuji:
Týká se to změny zobrazení,když na Seznamu kliknu na Email.Vždycky se ukázali všechny přečtený i nepřečtený a tedˇ se tam ukazuje jenom nabídka-jestli psát,číst..atd.Je to takový nepřehledný.

Odpovědi
Miroslavst

Nevím co na tebe skáče za okýnko, aale na mě skáče furt to stejné. Právě jsem to zkoušel.
Hupss

Toruk

Týká se to příchozího emailu? Jednoho konkrétního? Nebo se jedná o změnu prostředí při psaní nového mailu?
Skus vyfotit okno s tím Seznamem/ mailschránkou pomocí „Print Screen“ nebo nějakou utilitou co fotí obrazovku a pošli mi snímek na mail. Skusím posoudit.