opa

Email do Canady

Mám VELKÉ problémy s posíláním meilů přes Seznam do Canady.Neví někdo o nějakém spolehlivém způsobu.Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

rada zahodit seznam email neni tak uplne mimo misu, take bych radil presedlat na gmail ale to i z rady jinych duvodu, predesim kvuli kvalitnejsimu antispamovemu filtru, doprovodnym sluzbam a provazanim s nimi (goodle docs, online prohlizecka dokumentu bez nutnosti stahovani priloh, buzz, talk, …) Gmail ma samozrejme plnou podporu cestiny, jeho prostredi je cele v ceskem jazyce. www.gmail.com

email ze seznamu pokud na nejakou kanadskou adresu nedorazil, byl mozna na ceste identifikovan jako spam, bohuzel se to muze stat, seznam.cz neni zrovna globalni sluzba a pri jejim zarazeni na blacklist se nikdo za hranicemi moc nevzrusuje (coz se samozrejme nemuze stat u gmailu)

Další odpovědi
annas

Já posílám maily do Kanady přes gmail.com.
Bez problémů. Od letošního roku používám na psaní i českou klávesnici.