Egypt – pyramidy v Gíze

Na kolik asi tak přibližně vyjde cesta k pyramidám? Kolik asi tak přibližně stojí vstup do jedné pyramidy? Děkuji předem za odpovědi.

Odpovědi
anonym

Uz je to pres 10 let co jsem tam byla. Vylet se platil pres hotel a dovnitr pyramidy jsme sli -do jedne a to nebylo zvlast placene. Bylo to v cene toho vyletu. Mohlo se to ale zmenit. Cenu tezko odhadnout , tu uz si nepamatuji , ale zalezi jak daleko od pyramid bude vas hotel. Muze to byt i nekolik hodin. ! -iv-